תקנון מדיניות אספקת מוצרים

אתר רפאל ברנד, בכתובת האינטרנט www.Rafaelbrand.co.il (להלן – האתר) הנו אתר המציע מוצרי בשר שונים, ציוד ואביזרים משלימים למנגל (להלן – המוצרים) ע"י "רפאל ברנד" (להלן – החברה).

כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר, מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון והוא מסכים להוראותיו. כל אדם שהינו מעל גיל 18 שנים רשאי לבצע הזמנה בהתאם למינימום ולאזורי החלוקה כפי שנקבעו ע"י בעלי האתר.

הזמנתו (להלן – רכישה) של הרוכש לקבלת מוצרים ו/או שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים:
פרטי הלקוח, כתובת יעד המשלוח ומספר הטלפון של הלקוח הוזנו על-ידי הלקוח
בעסקת אשראי: ניתן אישור בפועל לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש
המען למשלוח נמצא באזור החלוקה של החברה
המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי
העסקה אושרה טלפונית או באתר ע"י נציג החברה ונקבע מועד למשלוח

מועדי אספקה:

המשלוחים בימים ב' עד ה' באזורי החלוקה. ניתן להזמין בכל יום עד השעה 16:00 ולקבל את ההזמנה הביתה ביום למחרת.
כל הזמנה שתתקבל אחרי 14:00 תעבור ליום החלוקה הבא.

*מתחייבים לאספקה של עד 48 שעות.

משלוח ביום ד' יוצא לאזור השרון. יש צורך להזמין עד יום רביעי בשעה 14:00 ולקבל את ההזמנה הביתה ביום חמישי בין השעות 17:00 ל 21:00.
כל הזמנה שתתקבל אחרי יום רביעי בשעה 14:00 תעבור למשלוח בשבוע שאחרי.
המשלוחים יוצאים מפתח תקווה ולכן מי שקרוב יותר צפוי לקבל את המשלוח קודם.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להזיז ולשנות ימי חלוקה במטרה להגיע למסלול חלוקה אופטימלי, בתיאום מול הלקוח.

נוהל ביטול עסקה:

ביטול עסקה ע"י הלקוח או החברה רק בתאום טלפוני ובתנאי שהמשלוח עדיין לא יצא אל הלקוח. עם קבלת המוצר על ידי השליח, במידה והלקוח אינו מרוצה מהמוצר יוכל להחזירו באותו הרגע ולקבל זיכוי על הסכום. לא תתאפשר החזרת מוצרים שנפתחו מאריזתם אלא אם מדובר בפגם פנימי ומשמעותי במוצר שלא ניתן לאבחן בהסתכלות חיצונית באריזה.

נוהל החזרת מוצרים:

במידה והלקוח אינו מרוצה מהמוצר יוכל להחזירו באותו הרגע ולקבל זיכוי על הסכום. לא תתאפשר החזרת מוצרים שנפתחו מאריזתם אלא אם מדובר בפגם פנימי ומשמעותי במוצר שלא ניתן לאבחן בהסתכלות חיצונית באריזה.

מדיניות שירותים ומחירים:

מגוון השירותים, המחירים ותנאי התשלום באתר זה יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. החברה שומרת לעצמה הזכות לבצע שינוי במחירים ללא הודעה מוקדמת מראש. למען הסר ספק, כל שינוי במחיר לא יחול רטרואקטיבית על הזמנה שבוצעה לפני השינוי.

פרטי רוכש השירותים ואבטחת האתר:

בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו' (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, למחשב עיבוד הנתונים של החברה. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש.

תשלום בגין המוצרים:

הסכום לתשלום יכלול רק את המוצרים המסופקים ויחושב עפ"י המשקל בפועל ביום האספקה. התמורה בגין המוצרים תגבה באמצעות כרטיס האשראי אשר פרטיו הוקלדו בהזמנה.

אחריות:

יובהר כי תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות באופן כלשהו את החברה. אחריות החברה לספק מוצרים איכותיים ומצוינים וארוזים לשימוש נוח ויעיל. החברה לא תהא אחראית, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה, לרבות אך לא רק – מכח עליון, כגון: מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר קיצוני ו/או כתוצאה מתקלה בתקשורת (אינטרנט או טלפון) שתנבע ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של ספקי אינטרנט ו/או ספקי תקשורת טלפונית באשר הם.

האתר בהרצה והשקה וייתכנו זמני טעינה איטיים יותר, אנחנו עובדים בחריצות לשפר את החוויה ומבקשים את הסבלנות שלכם.

בינתיים תתפנקו ב-10% הנחה עלינו :-)
הקלידו קופון RB1010 בזמן התשלום