הסיפור של מפעל הבשר שלנו

אם אתה חובב בשר אתה יודע שאם רצית למצוא אסאדו שורט ריב למעשנה לפני יותר מ -7 שנים, היית צריך ללמד את הקצב איך לחתוך לך את החלק המתאים מהאסאדו בעצמך, במידה ובאמת הוא זכר שביקשת שישמור לך שתי חתיכות לעל האש בחמישי בערב. במהלך נסיעות מקצביה לקצביה והסברים חוזרים על אופן החיתוך והמיקום של מה שאני רוצה, צצו ניצני הרעיון לעשות את זה אחרת, בטוח יותר וקל יותר. שנים לאחר מכן ובמקום אחר נתקלתי ברפאל הקצב בבאר יעקב, ממש ליד ביתי ומצאתי קצב שמבין אותי ויודע לתת לי רק את מה שאני רוצה בלי שאצטרך להסביר יותר מידי, בדיוק איך שאני אוהב…
רפאל ברנד, בוטיק בשר כשר למשלוחים בלבד המשנה את אופן קניית הבשר והופך אותה לקלה, מהירה ובטוחה יותר.
רפאל ברנד הינו איחוד כוחות המתמחה בבחירת בשרים איכותיים וצלייתם במגוון שיטות, יחד עם המאסטר קצב רפאל שכבר למעלה מ – 25 שנה בוחר, מפרק, אורז ומשווק בשר איכותי בכל רחבי הארץ. את כל הידע והניסיון שלנו בחרנו להכניס למפעל בשר ולא לקצביה וכך אנחנו יכולים לספק ללקוחות שלנו בשר מעולה, שנבחר בקפידה ונמצא תחת השגחה וטרינרית והשגחת כשרות בכל שלבי הייצור, מקבלת הבשרים ועד יציאתם ללקוח. 
כך אנחנו יכולים להבטיח לכם שתקבלו בדיוק את המוצר שביקשתם, ברמה הגבוה ביותר והבטוחה ביותר, 100% בשר אמיתי, בלי משחקים ובאחריות!
וזהו הסיפור של מפעל הבשר שלנו

מפעל יצרני מורשה

אנו גאים להיות מפעל ייצרני מורשה וכשר הנמצא תחת פיקוח והשגחה מתמידים של משרד הבריאות והרבנות. בנוסף, מפעל הבשר שלנו עומד בסטנדרטים אירופיים גבוהים ומחמירים.

אריזות וואקום לשמירה על טריות

המוצרים שלנו נארזים במנות המוכנות לצריכה ביתית, לשימוש קל, מהיר ונוח. המוצרים נארזים בשקיות וואקום מיוחדות על מנת לשמור על סטריליות מירבית וטריות לאורך זמן.

חומרי גלם ישראלים

חומרי הגלם מיוצרים על ידי מגדלים ישראלים שנבחרו בקפידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. בעלי החיים המשמשים לייצור חומרי הגלם גדלים בתנאים מעולים ומקבלים תזונה בריאה.

משלוחים עד הבית

משלוחים מהיום למחר!
אנו מגיעים אליכם ברכבי קירור ייעודיים הנמצאים בפיקוח מתמיד של משרד הבריאות והרבנות, על מנת להבטיח מוצרים איכותיים עד לדלת ביתכם.

25 שנות ניסיון

אנו מקצבים בשר ועופות מכל הזנים למעלה מ-25 שנים, פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות שמאפשרות לכם לקבל מוצרים איכותיים, נקיים וקלים לשימוש. בחנות תמצאו קולקציות מוצרים מיוחדות בלעדיות.

מוצרים ללא גלוטן

מוצרים ללא גלוטן! השקענו רבות על מנת ליצור מוצרים לקהילת הצליאקים בפרט ולאנשים הסובלים באופן כללי מרגישוית למוצרים המכילים גלוטן, אז שיהיה המון בתאבון.

האתר בהרצה והשקה וייתכנו זמני טעינה איטיים יותר, אנחנו עובדים בחריצות לשפר את החוויה ומבקשים את הסבלנות שלכם.

בינתיים תתפנקו ב-10% הנחה עלינו :-)
הקלידו קופון RB1010 בזמן התשלום